Michałówka Na Kubalowej Łące

Pokoje gościnne w Szczyrku! Imprezy okolicznościowe - Karczma Góralska

Położenie z dala od centrum Szczyrku gwarantuje dyskrecję i możliwość niezakłóconego zgiełkiem otoczenia, obcowania z otaczającą przyrodą.

Podczas pobytu w Michałówce zimą będą Państwo mogli skorzystać z bogatej infrastruktury Szczyrku do jazdy na nartach lub snowboardzie. W pozostałych porach roku wielką przyjemność mogą sprawić wędrówki górskie lub górskie wycieczki rowerowe, podczas których będziecie Państwo mogli podziwiać przepiękną przyrodę jak i niepowtarzalne widoki. Pokoje w Michałówce są stylowo urządzone, mogą się Państwo znakomicie zrelaksować i wypocząć, spędzając miłe chwile w otoczeniu Swoich bliskich, przy troskliwej opiece gospodarzy. Gościnna atmosfera i przytulne pokoje Michałówki sprawią, że poczują się Państwo tak wygodnie i swobodnie jak w domu.

Agroturystyka Szczyrk! Pokoje gościnne do wynajęcia w Szczyrku. Organizacja imprez okolicznościowych

Organizujemy: wesela, przyjęcia, bankiety, wystawne kolacje, chrzty, urodziny, komunie, imprezy okolicznościowe, spotkania firmowe.

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem karczmy prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 502723099 celem umówienia się na spotkanie.

Dotknij i zadzwoń teraz 502-723-099

Partnerzy